Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-05-20 18:56:45

 Oskar5054

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-07
Posty: 20
Punktów :   

Poradnik wrót Gamma

Gamma, to najtrudniejsze wrota. Składają się z czasem same, więc jak je mamy, nie warto ich odkładać.
- Straunerki, Lordakie, Mordory, Saimonki i Deva polecam bić z kredytów. Zieleń przyda się później^^

- Krystaliny są liczebne, aż 80 sztuk. Są mocne i bezlitosne. Robiąc z kredytów to ponad 3 godziny mozolnej zabawy;/ może zabraknąć wolnego czasu i sił. Rada dla kredyciazy: na małe kryśki uzbieraj chociaż 20.000 Uridium i użyć podczas kryzysu. lepiej wydać więcej uridium i dostać wysoką nagrodę, niż stracić wrota.

- Sibelony to spokojnie kredyty. Podobnie Krystaliony ale to też 3,5 godziny orbitowania, ale spokojnego latania ^^

- Sibelonity są podobne jak małe kryśki ale sporo słabsze więc warto podzielić moją radę na 2 z Krystalin.

- Protegity warto robić od razu do końca z zielonki. To tylko kilka minut ale robić trzeba na jednym oddechu i być uważnym. Podkręcanie laserów pomaga też w zaoszczędzeniu amunicji jak i zwiększa ich moc.

A jeśli ktoś robi tylko z zielonki wszystko, to nie warto było to czytać ;P Kredyciaze jestem z wami ^^
__________________


ZAWSZE dokładnie opisz problem pisząc do pomocy technicznej za pomocą formularza.
NIKT z ekipy DarkOrbit nie poprosi Cię o HASŁO do Twojego konta. Nie daj się oszukać!

Jeśli masz problem, znalazłeś nie dociągnięcia na forum pisz do mnie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zdrowie.pun.pl www.ziemsu2012.pun.pl www.counterst.pun.pl www.kszoryultras.pun.pl www.swiatmagi.pun.pl