#1 2011-05-20 18:54:10

 Oskar5054

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-07
Posty: 20
Punktów :   

Poradnik wrót Beta

1. Fala, streunery.

Rozpisywać sie nie będę

2. Fala, lordakie.

To samo co wyżej.

3. Fala, mordony.

Mordony na wszystkich wrotach robie w sposób następujący: odrazu po pojawieniu się pierwszych moronów lece do najbliższego i ubijam, ciągnąc go po mapie. W ten sposób mordony same po jakimś czasie zbiją się w ciasną grupę (a nie trzeba będzie na to czekać)

4. Fala, saimony.

Saimonów nie należy lekceważyć. Polecam robić kółka jako trening przed kryształkami (no chyba, że ktoś tego treningu nie potrzebuje).

5. Fala, devolarianie.

To samo co z mordonami - nie polecam robic kółek, bo można umrzeć z nudów, poza tym kółka mogą sprowokować lagi. Lepiej ciągnąć po mapie.

6. Fala, kristalliny.

Tu sprawa się koplikuje. Krysztalki na becie zajęły mi ok. 1h 30min (Golec 7irys, 30LF3). Najpierw napiszę, na jakich konfigach robiłem (konfiguracje dla golca)
1. Konfig: 7 napędów sgen-7900 (+10), 8 osłon bo-2 (+10k), full laserów w dronach i na statku (polecam dodatek do zakupu ammo i samoistnego wystrzeliwania rakiet).
2. Konfig: 15 napędów sgen-7900, full laserów na statku, 10 oslon bo-2 w dronach, reszta lasery.

Sposób na ubicie ich: najpierw na szybkim konfigu otaczając kryśki zbieramy je w ciasną grupę. Następnie na minimapce zaznaczamy miejsce i przelatując obok kryształków zaznaczamy jednego z nich. Wtedy przełączamy się na 1 konfiguracje i kręcąc kółka bijemy kryształka. Gdy widzimy, że leci do rogu, to (przynajmniej ja polecam dobijać odrazu) przelączamy się na drugą konfigurację i gonimy kryształka, a dzięki temu, że w dronach mamy tylko 10 osłon, daje nam to siłe strzału około 2500-3000, która wystarcza, by szybko wykonczyć kryształka. W ten sposób ubijamy wszystkie 80 kryształków.

7. Fala, sibelony.

Nie będę się rozpisywał. Siby można ubić w ten sam sposób co devo (tylko schodzi 2x dłużej)

8. Fala, sibelonity.

Jak dałeś radę krysztalkom, to na tych samych konfiguracjach na pełnym luzie rozwalisz isbelonity.

9. Fala, kristallony.

Tu może być trudno, a raczej nudno. Na początku oczywiście zbieramy kryśki w ciasną grupę. Potem musimy kręcić kółka. Polecam przygotować 15,000 ammo x2, na dobicie. Jeżeli opanowaliście trudną sztukę lecenia za kryśką podczas dobijania tak, aby nas nie trafiała, to nie musiscie ustawiać 2 czołgów. Jeśli jednak nie umiecie, to polecam ustawić 2 konfigi, jeden taki jak na krysztalki (96.000 osłon), a drugi 180.000.
Kryształy zajęły mi 2h 15minut.

10. Fala, protegity.

Polecam przygotować 20,000 ammo x2, 200elitarnych rakietek, 2000różowego kamyka (zbierajcie złom z krych, odrazu będziecie mieli połowę).
Konfiguracje na protki: oczywiście 2 szybkie, na jednej full osłon w dronach, na drugiej 1 lub 2 osłony. W ten sposób "ciągając" protegity po mapie szybko roześlemy je po rogach. Zaznaczać je nalezy tak samo jak małe kryształki i sibelonity.


Podsumowanie.
1. Oczywiście na wrota beta należy mieć wszystkie elitarne oslony, napedy i lasery, także nie uwzględniłem sytuacji, w której ktoś ich nie ma (oczywiście możliwe są odstępstwa w stylu braku 3 LF3, lub 2 oslonek).
2. Często myśl o nagrodzie!
3. I nie poddawaj sie


ZAWSZE dokładnie opisz problem pisząc do pomocy technicznej za pomocą formularza.
NIKT z ekipy DarkOrbit nie poprosi Cię o HASŁO do Twojego konta. Nie daj się oszukać!

Jeśli masz problem, znalazłeś nie dociągnięcia na forum pisz do mnie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gothic 1 straż świątynna jak się dostać wow lowca talenty kto popisze sms plus www.mksbiskupice.pun.pl jak expic sorcererem